Kes me oleme?

Kas teadsid, et Baltimaade suurim Spordimuuseum asub Eestis, täpsemalt öeldes Tartus? Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii peredele, gruppidele kui ka üksikkülastajatele. 
Muuseumist lähemalt

Oleme taas avatud!

Ootame teid avastama oma uut püsiekspositsiooni "Eesti Spordi Lugu", Eesti Spordi Kuulsuste Halli ja paljusid uusi atraktsioone! Oleme avatud K-P 11:00 - 18:00. Kohtumiseni muuseumis!

Asukoht

Asume Tartu kesklinnas, aadressil Rüütli 15 - vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist!
Kuidas tulla?

Piletihinnad

Muuseumipilet 9 €
Sooduspilet 6 €
Perepääse 20 €
Vaata kogu piletiinfot

Muuseumipood

Muuseumipoest leiab kingi nii väike kui suur spordisõbrale!
Tutvu tootevalikuga

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks

Sündmused & Uudised

Vaata lisaks 
Uudis | 05.01.2021

Tule meile vabatahtlikuks!

Kui Sul on huvi, kuidas säilitada ja vahendada kultuuripärandit ning soovid panustada muuseumitöösse, siis ootame Sind vabatahtlikuks Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse!
Uudis | 23.10.2020

Spordimuuseum avas taas oma uksed!

23. oktoobril avas viis kuud remondis olnud Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum oma uksed uue püsinäitusega „Eesti Spordi Lugu“ ning kaua oodatud Eesti Spordi Kuulsuste Halliga.
Sündmus

Olümpiaväärtuste koolituspäev lükkub uue aasta algusesse

Algselt 30.10.2020 toimuma pidanud olümpiaväärtuste päev lükkub edasi aasta 2021 algusesse. Koolituspäeva uuest toimumisajast teavitame niipea kui võimalik.@spordimuusem instagram