Kes me oleme?

Kas teadsid, et Baltimaade suurim spordimuuseum asub Eestis, täpsemalt öeldes Tartus? Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii peredele, gruppidele kui ka üksikkülastajatele.
Muuseumist lähemalt

10 põhjust spordimuuseumi külastamiseks!

Põhjuseid Baltimaade suurima ja kaasaegseima spordimuuseumi külastamiseks on küllalt! Valisime klientide tagasiside põhjal välja kümme oluliseimat.
Uuri lähemalt!

Asukoht

Rüütli 15, Tartu, 51007 

Asume kõigest lühikese jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist!
Kuidas tulla?

Piletihinnad

Muuseumipilet 12 €
Sooduspilet 8 €
Perepääse 26 €
Lapsed (8a ja nooremad) 0 €
Vaata kogu piletiinfot

Meie juures meeldis?


Jäta meile tagasiside

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks

Sündmused & Uudised

Vaata lisaks 
Uudis | 01.06.2024 - 02.06.2024

Tule spordi muuseumis lastekaitsepäeva puhul 30% soodsamalt!

Lastakaitsepäeva puhul 1.-2. juunil on spordimuuseumi piletid -30%!
Uudis | 10.05.2024

Selgusid Vikipeedia artikli kirjutamise võistluse võitjad

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi ja MTÜ Wikimedia Eesti korraldatud artiklivõistlusel on selgunud parimad kirjutised, mis keskenduvad olümpia-aastale kohaselt Eesti olümpiaspordialade ajaloole. Konkurssi, kus anti lisaks kolmele peapreemiale välja ka kaks eriauhinda, toetasid Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Kergejõustikuliit.

Sündmus | 29.06.2024

Muuseumituur “Jalutuskäik läbi Eesti Spordi Loo” Tartu linna päeva puhul

29. juunil tähistame Tartu linna päeva. Selle puhul toimub esimestele kiirematele Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis giidiga tuur. Tartu linna päeva puhul on tegemist tasuta üritusega, kuhu pääsevad vaid kiiremad registreerunud.


@spordimuuseum Instagramis