Kes me oleme?

Kas teadsid, et Baltimaade suurim Spordimuuseum asub Eestis, täpsemalt öeldes Tartus? Spordimuuseumi näol on tegemist atraktiivse elamusmuuseumiga, kus kõikidel spordisõpradel on võimalus ka ise käed külge panna ja end võitjana tunda. Spordimuuseum pakub põnevaid spordiloolisi elamusi nii peredele, gruppidele kui ka üksikkülastajatele. 
Muuseumist lähemalt

Spordimuuseum uues kuues

2020. aastal läbis spordimuuseum uuenduskuuri, samal sügisel said külastajad tutvuda juba uhiuue ekspositsiooniga. Euroopa kaasaegseim spordielamuskeskus pakub avastamisrõõmu tervele perele!

Asukoht

Rüütli 15, Tartu, 51007 

Asume kõigest lühikese jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist!
Kuidas tulla?

Piletihinnad

Muuseumipilet 11 €
Sooduspilet 7 €
Perepääse 24 €
Vaata kogu piletiinfot

Muuseumipood

Muuseumipoest leiab kingi nii väike kui suur spordisõber!
Tutvu tootevalikuga

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2022 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 153 894 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks

Sündmused & Uudised

Vaata lisaks 
Uudis | 26.05.2022

Otsime särasilmset külastusjuhti!

Sulle meeldib inimestele head emotsiooni ja tuju tekitada? Tunned end mugavalt lastega töötamisel? Meil on sulle midagi!
Sündmus | 05.06.2022

Simple Sessioni filmikas

Avame Simple Sessioni nädala temaatilise filmiõhtuga, kus vaatame kahte ekstreemsporditeemalist filmi. Kohapeal jagab oma muljeid ekstreemspordimaailmast rulataja Raul Urberg.
Sündmus | 02.06.2022

Spordiajaloo päev muuseumis: jalgrattasport

Eesti Spordiajaloo Seltsi ja spordimuuseumi koostöös toimub kohtumine Rein Taaramäe ja tema esimese treeneri Erich Perneriga. Külastada saab uhiuut kollektsiooninäitust "Vaderi varandus".


@spordimuusem instagram