Meie kõigi mängud

4.-9. klass | Olümpiamängude eri!
Kutsume kõiki koolinoori osalema haridusprogrammis, kus liikuva tunni, arendavate mängude ja grupitöö käigus arutleme üheskoos tähtsamaid olümpiaväärtuseid: austus, ausus ning eneseületus. Lisaks avastame ajaloolise spordisündmuse mitmekülgseid traditsioone ja tänapäeva. Soovi korral käsitleme programmis ka paraolümpia teemasid.

Pärast programmi on osalejatel võimalik suunduda iseseisvalt muuseumisse, kus lisaks põnevatele atraktsioonidele ja rikkalikule püsiekspositsioonile saab imetleda Eesti olümpiavõitjate medaleid.

Programmi on võimalik tellida ka keelekümblusena. Täpsema teabe leiad SIIT!

Programmi põhiosa kestus: 1 tund

Lisainfo: Võimalik tellida ka keelekümblusprogrammina!

Tellimine SIIT, telefonilt 5333 8188 või haridus@spordimuuseum.ee


Lõuna spordimuuseumis!

Pärast külastust on võimalik gruppidel ettetellimisega muuseumis lõunat süüa.

Hind: praad/supp ja magustoit kokku 6 eurot inimene.

  • Sööjate lõpparvu palume kinnitada kõige hiljem 2 päeva enne külastust
  • Palume kogu grupil (v.a juhul, kui lapsel on mingi koostisosa suhtes talumatus/allergia) valida sama söök
Lõunapakkumise menüüga saab tutvuda SIIN!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2022 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 153 894 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks