Sportlaskarjääri võlu ja valu

8.-12. klass 
Sportlaste suured triumfid on vaid pealmine osa, mida tavainimese silm näeb. Enne aupaistesse kerkimist seisavad atleedid oluliste ning raskete valikute ees. Antud programmis uurimegi detailsemalt, milliseid otsuseid peavad professionaalid kogu karjääri vältel langetama ja kuidas need mõjutavad nende igapäevast elu. Temaatikat aitavad ilmestada ning avada tuntud sportlaste elulood ja ühine struktureeritud arutelu.

Pärast programmi saavad osalejad uudistada ülejäänud muuseumiala, meelelahutust pakuvad väärika looga eksponaadid, rikkalikud infostendid ja kaasahaaravad atraktsioonid nagu reaktsioonisein või rallisimulaator.

Programmi põhiosa kestus: 1 tund

Tellimine SIIT, telefonilt 5333 8188 või haridus@spordimuuseum.ee


Lõuna spordimuuseumis!

Pärast külastust on võimalik gruppidel ettetellimisega muuseumis lõunat süüa.

Hind: praad/supp ja magustoit kokku 6 eurot inimene.

  • Sööjate lõpparvu palume kinnitada kõige hiljem 2 päeva enne külastust
  • Palume kogu grupil (v.a juhul, kui lapsel on mingi koostisosa suhtes talumatus/allergia) valida sama söök
Lõunapakkumise menüüga saab tutvuda SIIN!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2022 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 153 894 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks