UUS! Avastame spordipärandit!

4.-9. klass
Miks ja kuidas esemed spordimuuseumisse tee leiavad ning mis tingimustel neid muuseumis hoiustatakse? Uurime ühiselt erinevaid esemeid meie muuseumi kogudest, millel kõigil on põnev seos Eesti värvika spordilooga. Õpilased saavad proovida ajalooliste spordiesemete kirjeldamist, selleks ise erinevatest allikatest infot kogudes. Avastame meie auhinnatud avatud hoidlat ning paneme seal tähelepanu proovile muuseumi digikaaslase mängu abil.

Pärast programmi saavad noored uurida ülejäänud muuseumit ja panna end proovile interaktiivsetel atraktsioonidel.  

Programmi põhiosa kestus: 1 tund

Tellimine SIIT, telefonilt 5333 8188  või haridus@spordimuuseum.ee


Lõuna spordimuuseumis!

Pärast külastust on võimalik gruppidel ettetellimisega muuseumis lõunat süüa.

Hind: tervislik wrap ja magustoit kokku 6 eurot inimene.

  • Lõunasöögi soovi palume ette teatada vähemalt 1 nädal enne külastust
  • Sööjate lõpparvu palume kinnitada kõige hiljem 2 päeva enne külastust
Lõunapakkumise menüüga saab tutvuda SIIN!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2022 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 153 894 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks