Breiktants

Breiktants võib tunduda alguses ekstreemspordist või üldse spordist kõige kaugem asi üldse, kuid tegelikult on breiktants esindatud juba järgmistel olümpiamängudel 2024. aastal Pariisis. Lisaks sellele nõuab breik ka väga palju julgust ja tahet – ega pea peal pöörlemine või oma keha raskuse ühe käe peal hoidmine pole kõige kergem ülesanne maailmas. Eriti, kui pole seda varem harjutanud – nüüd saad seda meie juures teha!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks