Fotoala

Ekstreemspordinäituse fotoalal on hea võimalus leida üles oma julgus ja tasakaal, et teha üks vinge pilt rulalaual ja surfilainete keskel. Tundub imelihtne, kuid maast paarkümmend cm kõrgemal olevale rulale peale hüppamine nõuab ka juba omajagu julgust! Samamoodi saad pugeda laineharja alla ja kujutada ette, et oled ookeanis surfamas ja püüad mõnusaid laineid. Ja siis pärast neid lahedaid fotosid Instagramis jagada. Näiteks.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks