Tiisleri kommentaatoriboks

Nonii! Tahad teada, mis tunne oleks koos Tarmo Tiisleriga kommenteerida meie spordiajaloo legendaarsemaid momente? Spordimuuseumis saad seda teha kasvõi iga päev. Meie kommenteerimisboksis saad valida oma lemmiku spordihetke, seda siis Tiisleriga kordamööda kommenteerides ning lõpuks saad kommentaari ka endale uuesti ette mängida ja salvestada. Nii et tsiteerides lemmikut ennast - "Läksime!"

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks