Muuseumipood

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi muuseumipoest leiab kingi nii väikesele kui ka suurele spordisõbrale! 

Muuseumipoe valikus on Eesti korvpalli- ja võrkpallikoondise fännisärgid, mida saab osta soodsaima hinnaga Eestis. Muidugi ei puudu ka Kaarel Antonsi ja Kalle Voolaidi sulest valminud raamat „Eesti Spordi Lugu“, mis on ilmumise järel pärjatud mitmete tiitlitega. "Eesti spordi lugu" on Georg Hackenschmidti spordiraamatu auhinna laureaat ja tunnustatud muuseumide aastaauhinna tiitliga "Parim teadustrükis 2018".

Olümpiafännidel on võimalus soetada nostalgilise hõnguga 1980. aasta Moskva olümpiamängude Tallinna purjeregati maskott Vigri kui ka suveolümpiamängude maskott Miša. Viimase saab osta lausa originaalpakendis!

Lisaks on valikus lauamängud, sinimustvalged korvpallid, külmkapimagnetid ning tühjade kätega ei pea lahkuma ka Kaunase Žalgirise korvpalliklubi fänn.


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks