Näita oma teadmisi E-MÄLULAHINGUS!

Tulenevalt mälumängusõprade suurest huvist toimub ka sel neljapäeval, 26. märtsil kell 19.00 E-MÄLULAHING Facebook LIVE’is. Osalemine on loomulikult tasuta ja  Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi Facebooki lehel.

Spordimuuseum on ikka üksjagu aastaid juba seda mälumänguasja ajanud. Küll öösiti, küll pubides, küll kõige kõrgemal tasemel. Aga midagi sellist pole me veel kunagi varem teinud. Kuna meie väga populaarsed O'Learyse mälulahingud eriolukorra tõttu mõneks ajaks pausile on pandud, pakume seniks igaühele sobilikku ja erinevaid teemasid katvat e-alternatiivi!

Mäng on helita, küsimused on nähtaval ekraanil. Mängime aususe peale, kõrvalist abi ei kasuta, mitmekesi mängida on loomulikult lubatud. Kokku on 15 küsimust, iga küsimust näeb videos 2 minutit. Pärast kõigi küsimuste esitamist on vastuste formuleerimiseks ning teele panekuks aega 5 minutit. Seejärel näitame otseülekandes ka õigeid vastuseid. Vastused saab saata Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi Facebooki lehe sõnumitesse või urmet@spordimuuseum.ee. Palume kommentaariumisse vastuseid mitte kirjutada, et kõigil oleks huvitav.

Kui näeme, et huvi on piisav, toimuvad mängud kord nädalas, igal neljapäeval kell 19.00 kuni eriolukorra lõppemiseni. Tublimaid ja aktiivsemaid võime sellisel juhul suisa premeerida!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks