Pane oma teadmised proovile spordimuuseumi VIKTORIINIDES!

Alates 24. märtsist saab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi kodulehel oma teadmisi testida ja teha ise läbi sporditeemalisi viktoriine.

Kuna Eestis on välja kuulutatud eriolukord, mistõttu on pausil spordimuuseumi O’Learys’es toimuv mälumäng „Mälulahing“ ja mitmed spordivõistlused, on paslik meenutada, mis on varasemalt spordis toimunud. 

Hetkel on avalikud kaks viktoriini, millest esimeses keskendume juba toimunud olümpiamängudele ja osalejad saavad meenutada, kus on varasemalt suveolümpiamänge peetud. Teises viktoriinis saab loogilise sammuna meenutada taliolümpialinnu. Hoolimata sellest, et talimänge on peetud vähem kui suvemänge, anname mõtlemisajaks ikka 6 minutit. 

Toredat nuputamist!  


Soovid suveolümpiamängude linnade viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme? Vajuta SIIA!Kui soovid taliolümpialinnade viktoriini mugavamas versioonis mängida või on kuvamisega probleeme, siis vajuta SIIA!   
Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks