Vii end olümpia lainele!

26. jaanuaril algusega kell 11 leiab V konverentsikeskuses (Riia 2, Tartu) aset Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi XXVIII konverents.

Olümpia-aastale ja lähenevatele taliolümpiamängudele pühendatud konverents võtab vaatluse alla Eesti olümpiaajaloo olulised hetked ning toob kuulajate ette neist osa saanud otseallikad – Eesti olümpiamedalistid eesotsas olümpiavõitja Gerd Kanteri ja Jüri Tammega.

Lisaks saavad külalised eksklusiivselt tutvuda Eesti olümpiaajaloo rariteetidega nagu eestlase võidetud kõigi aegade esimese olümpiamedaliga (Martin Kleini hõbe, Stockholm 1912) ja eestlase võidetud kõigi aegade esimese olümpiakullaga (Alfred Neuland, Antwerpen 1920).

Täpne kava on peagi leitav siin samal lehel!

Konverents on osalejatele tasuta, kõik huvilised on oodatud põnevast päevast osa saama!

Palun registreeri end siin, et teaksime Sind oodata:


Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2017 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 138 625 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks