Avasime veebipoe!

02.11.2021
Isadepäeva ja jõulude eel avasime Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi e-poe, kust leiab toredaid kingitusi kõikidele spordisõpradele! Näiteks on poes müügil auhinnatud ning mõnusalt loetavas keeles kirjutatud raamat "Eesti spordi lugu", tabava tekstiga muuseumimeened ning mitmeid retrokaupu. Lisaks saab veebipoest soetada e-pileteid ning füüsilisi muuseumi kinkekaarte. 

Tutvu valikuga ning tee oma ostud kontaktivabalt spordimuuseumi e-poest: pood.spordimuuseum.ee

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks