Fotovõistlus "Minu sportlik suvi" kutsub osalema!

02.07.2018

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum kutsub kõiki üles jäädvustama hetki enda suvest - ikka selliseid, mis ühel või teisel viisil spordiga seotud on. Fotode puhul ei ole oluline nende laitmatu kvaliteet või see, mis täpselt fotol on - kas tugitoolisport jalgpalli MMi ajal, tervisejooks metsas või ühine võrkpallimäng rannaliival - kõik see sobib hoolimata sellest, kas oled pealtvaataja staadionil või teleka ees, või oled ise ka füüsiliselt aktiivne. Osalejate vahel loosime kuni augusti keskpaigani igal nädalal välja kasti Premia jäätist, peaauhinnaks on aga Sinu valitud kohta uudse mobiilse käbisauna toomine, et saaksid oma suvelõpupidu koos saunaga tähistada! 

Kuidas osaleda?

Jaga meile fotot enda sportlikust suvest. Sportlik suvi võib tähendada nii üksi kui sõpradega spordi tegemist, spordi vaatamist või muul moel tajumist. Foto saada info@spordimuuseum.ee märgusõnaga "Minu sportlik suvi" koos enda nime, kontakttelefoni ja ühelauselise pildiallkirjaga. Pilte võtame vastu 28.06.2018-12.08.2018.  Igal nädalal teeme valiku töödest, mis lähevad üles spordimuuseumi Facebooki. Kõikide fotode, ka nende, mida Facebooki üles ei laeta, vahel loositakse igal nädalal välja kast Premia jäätist ja spordimuuseumi perepääse! Kui Sinu foto on muuseumi Facebookis üleval, siis tasub kutsuda üles kõiki sõpru fotot like'ima.  Foto, mis on 21.08.2018 kell 23.59 saanud enim meeldimisi, võidab peaauhinna - Saunatrip.ee poolt välja pandud haagissauna 24h kasutamise õigus Sinu suvelõpupeol! 


TARBIJAMÄNGU REEGLID:


1) Korraldaja
Sotsiaalvõrgustikus Facebook  toimuva tarbijamängu "Minu sportlik suvi" (edaspidi “Tarbijamäng”) korraldaja on SA Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum (edaspidi “Korraldaja”).


2) Osalemise tingimused:

 • Tarbijamängus võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad isikud, välja arvatud Korraldaja töötajad ja muud Tarbijamängu teenindamisega seotud Korraldaja poolt otse palgatud isikud, samuti nende perekonnaliikmed.
 • Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.

3) Kestvus
Tarbijamäng algab 28.06.2018 ja lõpeb 21.08.2018.

4) Territoorium
Tarbijamäng korraldatakse ja viiakse läbi Eesti territooriumil.

5) Reeglid
 • Tarbijamängu loosimises osalevad kõik mängust osavõtvad inimesed.
 • Osalemiseks tuleb saata ajavahemikul 28.06.2018-12.08.2018 foto enda sportlikust suvest koos kontaktandmete ja pildiallkirjaga (1 lause) aadressile info@spordimuuseum.ee märksõnaga "Minu sportlik suvi". 
 • Korraldajal on õigus eemaldada Tarbijamängust kõik osalejad, kes Korraldaja arvates ei vasta nendele Reeglitele või kõlbelistele normidele. 
 • Osaleja kinnitab foto saatmisega, et on nõustunud tarbijamängu reeglitega, et Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum võib fotot kasutada oma äranägemist järgi nii kampaania kontekstis kui selle väliselt ja et foto saatja oleks pildi autor.
 • Osaleja võib võistlusele saata mitu fotot. 
 • Korraldajal on õigus mängust eemaldada või tulemust mitte arvestada juhul, kui on tekkinud põhjendatud kahtlus ausa mängu reeglite rikkumisest, näiteks kui hääletajate näol on suurel hulgal tegemist robotitega. 

6) Auhindade jagamise kord
 • Kõigi Tarbijamängus osalejate vahel loosib programm automaatselt välja 1 kasti jäätist iga nädala esmaspäeval alates 05.07.2018 kuni 16.08.2018 .
 • Muuseum valib välja fotod, mis lähevad üles muuseumi Facebooki ühe nädala jooksul alates foto saatmisest. Foto, millel on 21.08.2018 muuseumi facebookis enim meeldimisi, võidab peaauhinna. Peaauhinnaks on soovitud Eesti punkti (mandri-Eesti + Saaremaa, Hiiumaa ja Muhu saar) tasuta käbisauna toimetamine ajalise pikkusega 24h. Võitja kohustub järgima kõiki saunatrip.ee tingimusi, lisasoovide korral katab kulud võitja. 
 • Peaauhinna peab ära kasutama kuu aja jooksul võistluse lõppemisest ehk enne 21.09.2018. Kokkuleppel Saunatrip OÜ esindajaga on võimalik tingimusi muuta.  
 • Võitjatega võetakse ühendust ja võidust teavitatakse sotsiaalmeedia kaudu.
 • Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel.

7) Muud sätted
 • Käesolevas Tarbijamängus osalemisega nõustuvad osalejad järgima käesolevaid reegleid ning Korraldaja otsuseid, mis on kõikides Tarbijamänguga seonduvates küsimustes lõplikud. Auhind antakse ainult käesolevaid reegleid järgivale osalejale.
 • Korraldajal on õigus käesolevaid reegleid ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi kodulehel ja Facebookis. 
 • Käesolevate reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Mistahes käesolevates reeglites reguleerimata küsimustes võib Korraldaja teha ühepoolseid otsuseid, lähtudes seadusest ja käesolevatest reeglitest.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks