Keelekümbluse infotunnid

06.01.2022 - 12.01.2022

Lõimumisele kaasaaitamine on miski, mis on meile väga tähtis. Spordimuuseumisse on keelekümblusklassid oodatud muidugi igal ajal, kuid aastal 2022 õppeaasta lõpuni 30% soodsamalt! 

Spordi keel on ühine ning väga hea teema, millega muukeelsed noored saavad keelekümbluse põhimõtteid järgides õppida eesti keeles spordiajaloost ning –tänapäevast ja loomulikult katsetada meie põnevaid käed külge atraktsioone! Soovime eriliselt tähelepanu pöörata olümpiaväärtuste – ja teadmiste õpetamisele, mis on ühised kõigile rahvustele ja sihtrühmadele. Seega just olümpiaprogrammid on need, kuhu muukeelseid noori ootame. Meie programmid on aktiivõppe põhimõtteid järgivad ning muuseumikeskkond lausa kutsub liikuma! 

Lähemalt räägime keelekümbluse programmidest virtuaalsetel infopäevadel, mis toimuvad 6. jaanuaril kell 13:00 ja 12. jaanuaril 15:00! 

Anna meile oma tulekust teada SIIN!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks