Spordimuuseumi päkapikumaa ootab taas!

27.11.2022
Kas teadsid, et spordimuuseumi päkapikumaa on lastele sära silma toonud juba üle 20 aasta?

Nii ka see aasta on Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum avanud uksed päkapikumaale, mis on olnud lasteaialaste ja algklassiõpilaste seas populaarne traditsioon.

Foto: Andrea Rotenberg

Lasteaia- ja algklassigruppidele toimuvad põnevad tegevused - koos meisterdatakse lõbus jõulumäng, kuulatakse muinasjutte ning mängitakse päkapikkude lemmikkmänge. Uuri lähemalt SIIT!

Ka kõikidel teistel muuseumikülastajatel võimalus päkapikkudele külla tulla! Pea üks vinge tubane lumesõda, avasta valgusküla, loe mõnusas lugemispesas päkapikkude lemmikraamatuid ning palju muud põnevat! Vaata, mida päkapikumaa veel pakub SIIT!

Päkapikumaa on kõikidele muuseumikülastajatele avatud nädalavahetustel 27. novembrist 22. detsembrini ja igapäevaselt 27. detsembrist 8. jaanuarini. Muuseum on suletud 23.-26. detsember ning 31. detsember kuni 1. jaanuar. Päkapikumaad saab külastada spordimuuseumi piletiga.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks