Suur perepäev võrkpalluritega!

Miks minna võrkpallitrenni? Kas võrkpalli mängimiseks peab ilmtingimata pikk olema? Kas palli löömisest käsi valusaks ei jää? Miks on võrkpall täna Eestis kõige paremal tasemel olev pallimäng?

Spordimuuseumil on hea meel kutsuda enda majja mehed, kes hakkavad siin rekordeid purustama. Bigbank Tartu võrkpalluritega koos teeme läbi spordimuuseumi kolmevõistluse, mängime inimlauajalgpalli ja ajame erinevate nurkade alt võrkpallijuttu.

Oodatud on pered, vanaemad ja vanaisad, sõpruskonnad ja lihtsalt spordisõbrad!

Orienteeruv ajakava:

12.00 Avasõnad ja spordimuuseumi kolmevõistlus
12.45 Inimlauajalgpalliturniir
13.20 vestlusring võrkpalluritega

Sissepääs spordimuuseumi piletiga!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks