Hakkame sättima tulevaseks liikumisaastaks! Selleks, et saaks järgmise aasta eriti sportlikult vastu võtta, kuulutab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum välja suure jõululoosi!

Üks õnnelik võitja saab endale kõige uuema Samsung Galaxy Watch5 (must), et saaks järgmisel aastal oma terve aasta sammud kokku lugeda, kvaliteetse unerütmi saavutada ning treeningutest maksimumi välja pigistada! Teisele loosivõitjale kingime aastase perepileti spordimuuseumisse, mis võimaldab tulla sportima lugematu arv kordi meie liikuma kutsuvasse muuseumisse!

Selleks, et loosis osaleda:

Kellel aga kannatust ei jagu, saab aastapileti osta juba praegu SIIT!

Loosivõitjad kuulutame välja 22. detsembril!

NB! Loos on lõppenud!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2022 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 153 894 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks