Firmaüritused ja ruumide rent

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis on head võimalused korraldada konverentse, seminare, esitlusi, erinevate tähtpäevade tähistamisi jne. Pakkuda on erineva suuruse ja hinnaga ruume, olemas on konverentsitehnika (PA kõlarid, projektor ja ekraanid jne). 

Tugevda meeskonnavaimu läbi erinevate käed-külge tegevuste ja proovilepanekute! Meie muuseumi pinnal on enam kui kümme interaktiivset spordilahendust ja paindlikud võimalused ruumikasutuseks.
Õppeklass - 42 m2 -  sobiv näiteks raamatuesitlusteks, koosolekuteks või pressikonverentsideks. Võimalik rühmatöödeks või muudeks tegevusteks ruumi ümber paigutada, lisada laudu või muud sobivat.

Istekohti: 50

Kohvipauside menüü
Hind: 30 €/h või 120 €/päev

Täpsem informatsioon ja broneerimine: info@spordimuuseum.eeKohvikuruum keldrikorrusel
- 44 m2  - ideaalne täiskasvanute sünnipäeva või muu tähtpäeva pidamiseks. Lisaks peoruumile on hinna sees privaatse köögiruumi kasutamine (22 m2 ).
Ruumi saab rentida ka õhtustel aegadel. Kokkuleppel saab ka kauem pidutseda.

Istekohti: 30
Hind: 20 €/h päevasel ajal (kl 12-18)
Näidishind: kl 18-24 on 250 €

Täpsem informatsioon ja broneerimine: info@spordimuuseum.ee

Seminariruum 
-  90 m2 - ideaalne akadeemilisemat laadi ürituste läbi viimiseks. Võimalikud ürituse tüübist sõltuvad ruumilised ümberpaigutused näiteks koosolekute, mälumängude või seminaride tarbeks. 

Istekohti: teatrisaali stiilis - 50,  klassiruum - 18, koosolek - 20, u-kujuline - 18
Kohvipauside menüü
Hind: 30 €/h või 120 €/päev

Täpsem informatsioon ja broneerimine: info@spordimuuseum.ee

Muinaskelder
-  ca 100m2 - Isemoodi ja huvitav sündmuste pidamise koht, millele peab kindlasti enne broneerimist oma silma peale viskama - ajalooline vanade müüridega sopiline keldriruum võib sündmusele anda just puuduoleva efekti.

Täpsem informatsioon ja broneerimine: info@spordimuuseum.eeArvestame erisoovidega! Küsi hinnapakkumist: info@spordimuuseum.ee

Oleme avatud ka kõikvõimalikele koostööpakkumistele. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks