Ruumide rent

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis on head võimalused rentida konverentside, seminaride, esitluste, firmaürituste korraldamiseks ning erinevate tähtpäevade tähistamiseks erineva suuruse ja hinnaga ruume. Olemas on konverentsitehnika (PA kõlarid, projektor ja ekraanid jne). 

Tugevda meeskonnavaimu läbi erinevate käed-külge tegevuste ja proovilepanekute. Meie muuseumi pinnal on enam kui kümme interaktiivset spordilahendust ja paindlikud võimalused ruumikasutuseks.

Ruumide rentÕppeklass - 42 m2 -  sobiv näiteks raamatuesitlusteks, koosolekuteks või pressikonverentsideks. Võimalik rühmatöödeks või muudeks tegevusteks ruumi ümber paigutada, lisada laudu või muud sobivat.

Istekohti: 50

Kohvipauside menüü
Hind: 30 €/h või 120 €/päev

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) kehtib eraldi hinnakiri. Täpsem informatsioon ja ruumi broneerimine: info@spordimuuseum.ee.Ruumide rent

Kohvikuruum keldrikorrusel
- 44 m2  - ideaalne täiskasvanute sünnipäeva või muu tähtpäeva pidamiseks. Lisaks peoruumile on hinna sees privaatse köögiruumi kasutamine (22 m2 ).
Ruumi saab rentida ka õhtustel aegadel. Kokkuleppel saab ka kauem pidutseda.

Istekohti: 30
Hind: 20 €/h päevasel ajal (kl 12-18)

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) kehtib eraldi hinnakiri. Täpsem informatsioon ja ruumi broneerimine: info@spordimuuseum.ee.

Seminariruum 
-  90 m2 - ideaalne akadeemilisemat laadi ürituste läbi viimiseks. Võimalikud ürituse tüübist sõltuvad ruumilised ümberpaigutused näiteks koosolekute, mälumängude või seminaride tarbeks. 

Istekohti: teatrisaali stiilis - 50,  klassiruum - 18, koosolek - 20, u-kujuline - 18
Kohvipauside menüü
Hind: 30 €/h või 120 €/päev

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) kehtib eraldi hinnakiri. Täpsem informatsioon ja ruumi broneerimine: info@spordimuuseum.ee.


Ruumide rentMuinaskelder
-  ca 100m2 - Isemoodi ja huvitav sündmuste pidamise koht, millele peab kindlasti enne broneerimist oma silma peale viskama - ajalooline vanade müüridega sopiline keldriruum võib sündmusele anda just puuduoleva efekti.

NB! Õhtustele aegadele (alates kl 18:00) kehtib eraldi hinnakiri. Täpsem informatsioon ja ruumi broneerimine: info@spordimuuseum.ee.

Ruumide rent


Arvestame erisoovidega! Küsi hinnapakkumist: info@spordimuuseum.ee

Oleme avatud ka kõikvõimalikele koostööpakkumistele. 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks