Päkapikumaa toob lastele jõulusära silmadesse!

Lasteaialastele ja algklassiõpilastele mõeldud Päkapikumaa on olnud Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi populaarne traditsioon juba pea 20 aastat ning rõõmustanud selle aja jooksul juba tuhandeid mudilasi!


Tule 2021. aasta päkapikumaale!

Spordimuuseum avab ka tänavuseks pühadeperioodiks maagilise päkapikumaa, kus lapsi ootab lõbus jõuluseiklus, mille jooksul saab:

  • kuulata põnevat jõululugu;
  • mängida vanu päkapikkude lemmikmänge;
  • meisterdada vahva mälestusmeene.

Programm sobitub noortele lasteaiast kuni 3. klassini. Kooligrupiga pääseb tasuta kaasa 2 ning eelkooliealistega 3 saatjat.

Jõuluprogramme on võimalik külastada vahemikus 24.11 – 23.12 (esmaspäevast reedeni) algusaegadega 9:30, 11:30, 13:30 ja 15:30. Ettevõtmise kestvus on 1 tund 30 minutit ning piletihind inimese kohta 7 eurot.

Kuna päkapikumaa on aastate jooksul kujunenud väga populaarseks, soovitame broneerida sobiva aja oma rühmale või klassile võimalikult varakult. Nii võib kindel olla, et leiate külastuseks sobivaima variandi!

NB! Soovi korral pakume võimalust külastada päkapikumaad virtuaalselt. Sellisel juhul on programmi kestus 60 minutit ja hinnaks 5 eurot lapse kohta.

Päkapikumaale aja broneerimiseks kirjuta aadressile info@spordimuuseum.ee või helista telefoninumbrile 730 0750/5333 8188.


Kohtumiseni meie jõuluseiklusel!


Registreeri ennast pühaderetkele alumisel vormil:

Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks