Töötoad

Spordimuuseumi töötoad sobivad igas vanuses meisterdamishuvilistele!


Tellimine

Töötoad tellimiseks on mõeldud gruppidele alates 10 inimest ja neid on võimalik tellida ka juhul, kui muuseumi väljapanekut uudistada ei soovita. Nii on töötoad toredaks vahepalaks näiteks lasteaialastele!

Kõikide töötubade hind 4 €/in

Lapsed joonistamas ja meisterdamas töötoas


Kujunda ise torusall!

Tule ja joonista torusallile ise oma muster – nii võid kindel olla, et kellelgi teisel samasugust ei leidu. Torusallist võib saada nii peapael, sall, müts, patsikumm – kindel on, et kasutust leiab see sportimisel igati!

Töötuba sobib lastele alates 9. eluaastast. 

Olümpia lauamäng

Tule meisterda omale vahva lauamäng, kus teeme ise nupud, mängulaua ja paneme paika mängureeglid, et saaks alata olümpiateemaline seiklus! 

Töötuba sobib 5-10-aastastele lastele. 

Surfilaua võtmehoidja

Meisterda endale lahe surfilauakujuline puidust võtmehoidja, mille saad kujundada täpselt selliseks nagu soovid!
 

Töötuba sobib alates 5. eluaastast.

Olümpiamedal

Meisterda ise olümpiamedal, millega pärast lahedaid seikluseid meie muuseumis end autasustada!

Töötuba sobib 5-10-aastastele lastele. 
                 
Küsi lisainfot - 5333 8188 või kirjuta meile alloleva vormi abil!
Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks