Spordimuuseumi töötoad sobivad igas vanuses meisterdamishuvilistele!


TELLIMINE

Töötoad tellimiseks on mõeldud gruppidele alates 10 inimest ja neid on võimalik tellida ka juhul, kui muuseumi väljapanekut uudistada ei soovita. Nii on töötoad toredaks vahepalaks, näiteks lasteaialastele! 


Töötuba hinnaga 2 € osaleja:  


·         Memory mäng

Selles töötoas meisterdame ise miniversiooni tuntud lauamängust. Osalejatel on võimalik valida erinevate piltide vahel ning kujundada omanäoline mäng. Töötuba sobib ka lasteaialastele.  


Töötuba hinnaga 3 € osaleja:    

                                                    

·         Olümpiamedali meisterdamine

Meisterda ise olümpiamedal, millega pärast lahedaid seikluseid meie muuseumis end autasustada! Midagi keerulist ei ole, vaja vaid natuke loovust. Töötuba sobib ka lasteaialastele.


Töötoad hinnaga 4 € osaleja:

 

·         Kujunda ise torusall!

Jaheda ilmaga võib torusallist saada nii peapael kui ka sall. Tule ja joonista torusallile ise oma muster – nii võid kindel olla, et kellelgi teisel samasugust ei leidu. Töötuba sobib alates 9. eluaastast.

·         Treeningpäeviku meisterdamine ja koostamine!  

Ideaalne töötuba harrastussportlasele, kes soovib oma treeningutel silma peal hoida! Selles töötoas saab kokku panna oma soovide ja vajadusete järgi kalendermärkmiku, mis täidab ühtlasi ka treeningpäeviku rolli. Osalejad saavad valida kujunduse ning lisada oma kalendermärkmikule endale sobivaid lisalehekülgi (näiteks aasta treeningplaan, terviseinfo, võistlused, tulemused). Soovijad saavad kaunistada oma märkmiku kaaned näiteks võistlustest üle jäänud rinnanumbriga (NB! number peab endal kaasas olema!). Töötuba sobib alates 10. eluaastast ning ka täiskasvanutele.    

               

Küsi lisainfot - 5351 5699 või kirjuta meile alloleva vormi abil!

Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordimuuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks