Digikaaslane

Spordimuuseumi püsinäituse avastamise muudab veelgi põnevamaks digikaaslase veebirakendus!

Audiogiid Rasmus Mägi spordimuuseumi digikaaslases

Digikaaslase veebirakendus hõlmab endas:

  • Audiogiidi
Põnevaid spordilugusid leidub ajaloos palju ning kõik need ei mahu kahjuks muuseumi seintele. Audiogiididena tulevad appi tuntud sportased, kes jutustavad näitust täiendavaid lisalugusid. Eestikeelse audiogiidina võõrustab Eesti 2021. aasta parim meessportlane Rasmus Mägi! Inglise keeles aitab muuseumi avastada korvpallur Howard Frier, vene keeles olümpiavõitja Julia Beljajeva, läti keeles Läti parim seitsmevõistleja Laura Ikauniece ning ukraina keeles Ukraina korvpallikoondislane Andrii Voinalovych. Hiljuti täienes digikaaslane soome keelega, milles jutustab põnevaid lugusid Soome jalgpallilegend Jari Litmanen.

Rasmus Mägi
Howard Frier
Julia Beljajeva
Laura Ikauniece
Andrii Voinalovych

  • Mänge
Digikaaslasega saate lahendada põnevaid viktoriine ning lahendada seikluslikku muuseumimõistatust, mis aitavad väikestel muuseumikülastajatel Eesti spordi lugu meelelahutuslikult tundma õppida.

  • Majajuhti
Et Baltimaade suurimas spordimuuseumis mitte ära eksida, aitab digikaaslase kaardirakendus tuvastada oma koha muuseumis ja juhatab soovitud sihtkohta.

  • Tagasisidestamisvõimalust

Digikaaslase abil saate mugavalt jätta tagasisidet, mis on meile väga oluline, et saaksime sporti edaspidi veelgi atraktiivsemalt tutvustada.

Rakendust saate kasutada oma nutitelefonist või laenata sobilikke seadmeid muuseumikassast.

Digikaaslase kasutamine ja soovi korral seadmete (telefon, kõrvaklapid) laenutamine on muuseumikülastajatele TASUTA. Lisatasu eest on võimalik kõrvaklappide ostmine (1€).

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks