Tule spordimuuseumisse tööle või vabatahtlikuks!

Tule suveks külastusjuhiks!

Tule suveks külastusjuhiks!

Otsime juuni-august 2024 suveperioodiks oma tiimi külastusjuhti - tule meile ja teeme sellest üheskoos ühe meeldejääva suve!
Tule külastusjuhiks!

Tule külastusjuhiks!

Kas sulle meeldib inimestele head emotsiooni tekitada? Kas sa tunned end mugavalt lastega töötamisel? Kui jah, siis meil on midagi just sulle!
Tule spordiajaloolaseks!

Tule spordiajaloolaseks!

Kui oled kirglik spordi- ja spordiajaloohuviline, siis liitu meie ägeda tiimiga ja aita koos meiega Baltikumi suurimal spordielamuskeskusel Eesti spordilugu uurida, vahendada ja säilitada!
Tule vabatahtlikuks!

Tule vabatahtlikuks!

Kui sul on huvi, kuidas säilitada ja vahendada kultuuripärandit ning soovid panustada muuseumitöösse, siis ootame sind vabatahtlikuks Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks