Spordiga sõbraks!

👉IN ENGLISH
👉НA РУССКОМ

Käes on kultuurilise mitmekesisuse aasta ning sel puhul ootame kõiki 7-11-aastaseid noori spordimuuseumi lastelaagritesse, kus eri taustaga noortel on võimalik kohtuda, leida uusi sõpru, teha sporti ja saada uusi teadmisi nii spordimuuseumist kui ka mujalt! Projekti raames viime läbi 3 laagrit, milles saavad kokku osaleda 60 noort. Laagrite eesmärgiks on toetada lõimumist ehk anda võimalus eri taustaga Tartumaa noortel üksteistega kohtuda ja motiveerida noori liikuma. Laagrites tutvustame Eesti spordikultuuri, kuid samas ka arutleme erineva taustaga noorte suhtumiste, teadmiste ja arusaamade üle erinevatel teemadel.

Lastelaagritest 2 on suunatud peamiselt keelekümblusgruppidele ja 1 eeskätt ingliskeelsetele noortele. Laagritesse on väga oodatud ka eesti keelt kõnelevad noored, kes soovivad uusi tutvusi ja sisukat vaheajaveetmise võimalust.

Kellele: 7-11-aastased, Eestis elavad välismaalased ja kohalikud muukeelsed või eesti keelt kõnelevad noored.

Tasu: 20 eurot/laager.

Laagrid toimuvad:
  • VÄLJA MÜÜDUD! 27.-29.02.2024 Lastelaager keelekümbluse meetodil (laager viiakse läbi eesti keeles)
  • VÄLJA MÜÜDUD! 23.-25.04.2024 Ingliskeelne lastelaager
  • 9.-11.07.2024 Lastelaager keelekümbluse meetodil (laager viiakse läbi eesti keeles)
Kõigil päevadel toimub laager kell 10-15.

Registreeri laagrisse siin!

Lisainfo:
  • Laagripäeva sisse on arvestatud ka tervislik lõuna.
  • Erivajadusega lapsi ootame laagrisse koos saatjaga.
  • Üksikutel päevadel kahjuks osaleda ei saa.

Partnerid: Tartu Elektriteater, MyFitness ja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.
Laagreid toetab Tartu linn.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks