SEL AASTAL TOIMUB SOFF 24.-27. AUGUSTIL 

EESTI SPORDI- JA OLÜMPIAMUUSEUMIS


SOFF: SPORDI- JA OLÜMPIAFILMIDE FESTIVAL 2023

24. augustist kuni 27. augustini korraldab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum Tartus kolmandat aastat  spordi- ja olümpiafilmide festivali SOFF! Koos USA saatkonna, Red Bulli, Eesti Ratsaliidu ja teiste partneritega toome teieni nelja päeva jooksul kaheksa võrratut spordifilmi - kavas leidub nii filmiklassikuid kui ka mõnusaid spordikomöödiaid, dokumentaale ekstreemspordist ja hitte nii sellest kui eelmisest sajandist.

Filme näitame sel aastal spordimuuseumis (Rüütli 15) ning seansid on Ameerika Ühendriikide saatkonna, Tartu Linna ning Red Bulli toetusel kõigile huvilistele tasuta!

FESTIVALI KAVA:

AVALDAME PEAGINB! Iga seansi eel ootab külastajaid asjakohane sissejuhatus, mis avab paremini nii filmi tagamaid kui ka mõningaid sealseid temaatikaid!

Uut informatsiooni filmide kohta leiad festivali Facebooki-lehelt.  Varem toimunud: 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks