SPORDI- JA OLÜMPIAFILMIDE FESTIVAL SOFF 2024

22. augustist kuni 25. augustini 2024 korraldab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum Tartus neljandat aastat järjest spordi- ja olümpiafilmide festivali SOFF! Nelja päeva jooksul linastub kaheksa spordifilmi eri žanritest, mis kõik tõstavad esile mõne aktuaalse ja laiemat kõlapinda vajava teema praegusest ühiskonnast. Igale filmile järgneb paneelarutelu oma ala spetsialistidega filmis kõlanud teemapüstituste üle. 

Filmid linastuvad Elektriteatris aadressil Jakobi 1, Tartu. Detailne kava ning täpsem piletiinfo tulekul (kevad 2024).


VAREM TOIMUNUD:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks