UUS PROGRAMM! Miniolümpia!

Lasteaed-3. klass  

Olümpiaväärtusi (austust, sõprust ja eneseületust) tutvustavas programmis korraldame ise pisikesed olümpiamängud! Iga osaleja saab riietada end ühe riigi esindajaks ning tõelistele olümpiamängudele kohaselt toimuvad nii avatseremoonia, võistlused kui ka autasustamistseremoonia. Autasustamistseremoonial saavad osalejad kaela ka medalid, mille nad endale eelneva töötoa käigus ise meisterdavad. Loe lähemalt!Loomapere spordipäev 

Lasteaed-1. klass 

Liikuvas ja mängulises tunnis rändame külla loomaperele, kes valmistuvad metsas pidama spordipäeva. Tunnis uurime, kuidas erinevad loomad liiguvad ja millised spordialad on olemas. Igaüks on mingil spordialal tugev - tuleb vaid sobiv ala üles leida! Tunni juurde kuulub ka töötuba, kust iga laps saab koju kaasa võtta vahva mängu, mis aitab tunnis õpitut paremini omandada. Pärast programmi saab avastada ülejäänud näitust ning tutvuda spordimuuseumi toredate atraktsioonidega. Loe lähemalt!
Meie kõigi mängud!

4. – 9. klass  

Tokyo olümpiamängude ootuses kutsume kõiki noori osa saama haridusprogrammist, kus liikuva tunni, arendavate mängude ja grupitöö käigus arutleme koos õpilastega olümpiaväärtuseid: austus, sõprus ja eneseületus. Lisaks avastame olümpiamängude mitmekülgseid traditsioone ja tänapäeva. Pärast programmi on osalejatel võimalik tutvuda ülejäänud muuseumiga, kus saab imetleda olümpiavõitjate uhkeid karikaid ja medaleid. Lisaks on osalejaid ootamas paljud interaktiivsed atraktsioonid, millel oma võimed ja õpitud teadmised proovile panna!  Loe lähemalt!
Spordihing

4. – 9. klass  

Kaasahaaravas programmis saavad õpilased tutvuda ja kogeda paraolümpiaväärtusi nagu julgus, otsustavus, inspiratsioon ja võrdsus. Lisaks tutvustame ka paraolümpia ajalugu ja paraspordis kasutatavaid spordivahendeid! Loe lähemalt!
Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur elamusnäitus, püsiekspositsioon ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Spordi- muuseumi ajaveeb

Muuseumi ajaveebis vastame küsimustele, arutleme muuseumiteemadel ja räägime spordiloost pisut vabamas võtmes. 
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2020 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 140 411 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks