Jõulupeo pakett „Jõulupidu spordimuuseumis“

Korralda oma firma jõulupidu spordimuuseumis väljaspool muuseumi lahtiolekuaegu (E-P alates 18:00) ning muuseum on eksklusiivselt sinu seltskonna päralt!

Muuseumi suuremaid saale saab kasutada jõulupeo ajal ühistegevusteks, peoks või laudadega vastuvõtuks. Spordimuuseumi mitmekülgne elamusnäitus „Eesti spordi lugu“ ning teised elamuslikud näitused pakuvad Sinu seltskonnale lustlikku meelelahutust, hasarti aga ka põnevaid avastusi Eesti spordiloost. Muuseumis on ühtaegu võimalus lihtsalt rahulikult uudistamiseks kui ka aktiivsemateks tegevusteks, muuhulgas on kõigil võimalik:

Ja teha palju muud!

Jõulupeo pakett spordimuuseumis on mõeldud nii suurtele kui väikestele samaaegselt – lisaks ägedatele käed-külge tegevustele on jõulukuul avatud ka spordimuuseumi Päkapikumaa, mis on laste seas populaarsena püsinud juba enam kui 15 aastat! Päkapikumaa külastuse käigus seiklevad pere pisemad talvisel jõulumaal, kus saab kuulda vahvat seiklusjuttu päkapikkude toimetustest ja mängida erinevaid sportlikke ühismänge. Päkapikumaa on sobilik vanusegrupile lasteaed – 2. klass.

„Jõulupidu spordimuuseumis“ pakett hinnaga 750 € sisaldab:

  • Kogu muuseumi renti 3 tunniks kuni 50le külalisele väljaspool muuseumi lahtiolekuaegu (E-P alates 18:00 või kokkuleppel)
  • Elamusnäitust „Eesti spordi lugu“ ja võitluskunstiteemalist näitust „Haarete saal“
  • Üle 10 interaktiivse tegevuse nii suurtele kui väikestele
  • Pere pisematele (lasteaed - 2. klass) Päkapikumaa külastust

Igale lisanduvale külalisele on pilet hinnakirja alusel ning pärast 3 tundi on iga lisanduv tund 150 €.

Lisaks on võimalik tellida:
  • põnevaid programme ja lisategevusi nii täiskasvanutele kui ka lastele
  • töötubasid
  • jõuluvana


Broneeri oma ettevõttele jõulupeo pakett või küsi lisa allolevas vormis:

Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks