Interaktiivne korvpall

Tahad teada, mis tunne on tippkorvpalluril, kes peab finaali viimastel sekunditel vastasfännide kõrvulukustava vilekoori saatel vabaviskeid viskama? Või mis tunne on kossuplatsil siis, kui sind kannustab maruline kodufännide armee? Meie interaktiivses korvpallinurgas saad kogeda mõlemat! Vali ise, kas mängid võõrsil või koduväljakul ja lubame sulle, et koged publiku kaasaelamist nii kõrvade kui kandadega! Elamuse teeb eriti ehedaks ja ägedaks legendaarne Rapla kossufännide armee, kes oma ihu ja (ajastukohaselt maskistatud) hinge meie atraktsiooni panid!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks