Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum on eriolukorra tõttu külastajatele suletud

Lähtudes Eesti Vabariigi valitsuse välja kuulutatud eriolukorra meetmetest on Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum külastajatele ajutiselt suletud.

Vastavalt Terviseameti, Kultuuriministeeriumi, Eesti Olümpiakomitee ja Spordimeditsiini SA suunistele ja 12.03.2020 Vabariigi valitsuse poolt välja kuulutatud eriolukorra meetmetele peab Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum vajalikuks aidata kaasa viiruse leviku pidurdumisele, vähendades läbi muuseumi sulgemise inimeste omavahelisi kontakte.

Ära jäävad ka kõik sel perioodil muuseumis toimuma pidanud avalikud üritused, ekskursioonid ja haridusprogrammid. Muuseum võtab kõikide broneerijatega ühendust.

Muuseumipersonal jätkab ekspositsioonide sulgemisest hoolimata igapäevast tööd. Kõikide küsimustega soovitame ühendust võtta e-maili teel aadressil info@spordimuuseum.ee. Muuseumi kogud on leitavad muuseumide infosüsteemis www.muis.ee.

Palume kõigil järgida Vabariigi valitsuse ja Terviseameti soovitusi ja reegleid, et end ja oma lähedasi nakatumise eest kaitsta.

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum seisab täna ja tulevikus Eesti spordipärandi kogumise, säilitamise, spordihariduse edendamise ja elamuste pakkumise eest.  

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks