Ekstreemspordipäev Autovabaduse puiesteel

09.07.2022 , 11:00-16:00

Spordimuuseum ootab sind Autovabaduse puiesteel, et kätt proovida ekstreemspordis ning tutvuda põneva spordimaailmaga.


Mõnusal suvepäeval on võimalik läbida ekstreemspordi takistusrada, proovile panna enda teadmised, tutvuda ekstreemsportlaste esemetega, VR-prillide abil lausa lendama minna ja muidu sportlikult aega veeta. Tegevused toimuvad Tartu Keskpargis.

Lisaks vahvatele tegevustele on kohal olümpiapronks ja freestyle-suusataja Kelly Sildaru ja slackliner Jaan Roose, kes mõlemad jagavad kõigile huvilistele oma kogemusi ekstreemspordist ning annavad autogramme.

11:00-16:00 Sportlikud tegevused Tartu Keskpargis
12:00 Kelly Sildaru Autovabaduse puiestee pealaval 
14:00 Jaan Roose Autovabaduse puiestee pealaval

Kõiki osalejaid ootab ees üllatus!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks