Tähista Tokyo olümpiat meie juures!

Täna kell 14 süüdatakse Tokyo rahvusstaadionil traditsiooniline olümpiatuli ja pikk ootus saab lõpuks läbi. Nagu juba meie nimigi reedab, siis oleme peatselt algava sündmuse eel ülimalt ärevil. Veel enam ootame just SIND koos pereliikmetega, et tähistada üheskoos Antiik-Kreeka kodanikelt saadud asendamatut kommet. Mis seal salata, Baltimaade ägedaimas olümpiamuuseumis on olemas kõik vajalik, et viia ennast õigele meelestatusele.

MEIL SAAD:

• Heisata Pierre de Coubertini (nüüdisaegsete olümpiamängude isa) valvsa pilgu all ESOM-i lippu.
  • Tutvuda eelnevate olümpiamängude maskottidega.
  • Hankida ametlikud fänniriided, millega elada kaasa Eesti atleetidele Aasias.
  • Vaadata, millised näevad välja legendaarsete Maarjamaa kangelaste võidumedalid ja -pärjad.
  • Proovida vahendeid, mida kasutavad parasportlased võistlemiseks.

… ning rohkesti muud kaasakiskuvat. Tasub vaid ise kohale tulla ja hingega seiklusesse hüpata!

Ühtlasi soovime edu kõikidele Maarjamaa esindajatele, kes lunastasid pääsme rahvusvahelisele areenile!

Spordi- muuseumi ajaveeb