Lõimumisprojekt „Sport ühendab“

Liikumisaasta ehk 2023. aasta lõpuni ootame Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse keelekümblusgruppe haridusprogrammidesse 45% soodsamalt ehk pilet õpilasele maksab 5 eurot! Sport on valdkond, mis ühendab erinevate taustade ja rahvuste esindajaid ning on seetõttu suurepärane teema, mille kaudu tutvustada spordiajalugu ja tänapäeva, olümpiamänge, ekstreemsporti ja tervislikke eluviise.

Lõimumisprojekti „Sport ühendab“ eesmärk on tutvustada atraktiivses muuseumikeskkonnas Eesti spordilugu ja spordikultuuri teise emakeelega noortele, pakkudes keelekümblusklassidele ja –laagrigruppidele (nii vene, ukraina kui muu rahvusvahelise taustaga) võimalust läbi mõtestatud õppetegevuse eesti keelt praktiseerida ning toetada seeläbi lõimumist. Tutvu keelekümbluse haridusprogrammide valikuga siin!

PS! Programmid viiakse läbi eesti keeles vastavalt klassi keeletasemele.

Täpsem info ja broneerimine: haridus@spordimuuseum.ee, 5333 8188 

Projekti toetab Integratsiooni Sihtasutus.

Loe projetki kohta vene keeles siit!


Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks