Külla tuleb Gerd Kanter!

02.03.2024 , 12:00

2. märtsil tuleb Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse külla endine Eesti tipp-kettaheitja, olümpiavõitja ja maailmameister Gerd Kanter! Ühtlasi tähistame tema pidulikku vastuvõtmist Eesti Spordi Kuulsuste Halli liikmeks. 

Kell 12 toimub põnev vestlusring, mida juhib spordiajakirjanik Johannes Vedru. Kuulata saab inspireerivaid lugusid, küsida oma küsimusi ning peale seda on võimalik saada ka spordisangari autogrammi. Pere nooremad liikmed saavad samal ajal osa võtta spordimuuseumi põnevast mitmevõistlusest. 

Loomulikult on külastajatele avatud kogu muuseum, kus tervele perele pakub uudistamist ja ise katsetamist interaktiivsusi täis püsinäitus „Eesti Spordi Lugu", ekstreemspordinäitus „X-FAKTOR" ning kogunäitus „Spordi suurKUJUD".

Sissepääs muuseumipileti ja muuseumikaardiga.

Vaata infot Facebooki eventist!

Spordi muuseumis!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks