Spordimuuseum osales kergejõustiku euroopakatel!

08.07.2021 - 11.07.2021
Aktiivsed Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi töömesilased tegutsesid juulikuu esimeses pooles paduvihma ja lämmatavat kuumust trotsides Tallinnas, kus toimusid U23 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused kergejõustikus.


Ühtlasi tekkis meil võimalus kohtuda ka legendaarse vasaraheitja ning endise maailmarekordimehe Jüri Tammega, et anda talle üle Kuulsuste Halli autahvel. ESOMi telgi juures sai hullata reaktsiooniseinal, lugeda olümpiamängude ajaloo kohta või leida endale midagi ilusat uue riidekollektsiooni hulgast.

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks