Keelekümbluse infotunnid

Kutsume keelekümbluskoole spordimuuseumi virtuaalsesse infotundi, kus tutvustame lähemalt, mille põnevaga ootame 2022. aastal külla keelekümblusklasse! 

Lõimumisele kaasaaitamine on miski, mis on meile väga tähtis. Spordimuuseumisse on keelekümblusklassid oodatud muidugi igal ajal, kuid aastal 2022 kuni õppeaasta lõpuni 30% soodsamalt!  

Lähemalt räägime keelekümbluse programmidest virtuaalsetel infopäevadel, mis toimuvad 6. jaanuaril kell 13:00 ja 12. jaanuaril kell 16:00!  

Anna meile oma osalemisest teada:

Email again:

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks