Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi 60. aastapäevale pühendatud konverents

28. jaanuaril möödus 60 aastat spordimuuseumi asutamisest. Selle sündmuse tähistamiseks toimub 7. juunil algusega kell 11.00 Tartus, Athena keskuses spordimuuseumi 60. aastapäevale pühendatud konverents. Täpsema kavaga saab tutvuda lehe allosas. Konverentsi modereerib Margus Kiiver.

Konverents, mis käsitleb nii muuseumi kui olümpia muutumist läbi aja, on kõigile spordihuvilistele tasuta. Siiski, palume oma osalus konverentsil eelnevalt registreerida, täites järgneva vormi:

Vaata galeriid siit
Täpsem konverentsi kava:

 

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks