Muuseumiöö spordimuuseumis

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum - Eesti liikuma kutsuv muuseum  - ootab külastajaid Muuseumiööle 20. mail kell 18-23 jooksma, kõndima, hüppama, lugema, vaatama, ronima, mõtisklema ja kogema püsiekspositsioonis „Eesti spordi lugu" ning ekstreemspordinäitusel „X-FAKTOR".

Kell 21:00 - pikkade traditsioonidega „ÖÖmälukas". 40 küsimust kõikvõimalikel teemadel lustakas võtmes. Võib osaleda üksi, kaksi, pere- või sõpruskonniti (max liikmete arv võistkonnas 5). Parimatele auhinnad!

Et kohtade arv on piiratud, siis segaduste vältimiseks palun enda mängusoov eelnevalt registreerida aadressil malumang@spordimuuseum.ee.

Sissepääs kogu Muuseumiöö vaid 1 €!

Facebooki event siin!

Programmid

Pakume lastele, noortele ja täiskasvanutele põnevaid sporditeemalisi haridusprogramme. Valikus on enam kui 10 teemaga ja erinevatele vanusegruppidele mõeldud programmi, mille seast saab valida endale sobilikuma.
Vaata lisaks

Näitused

Spordimuuseumis ei lõppe näitused kunagi otsa. Muuseumis on avatud suur ekstreemsporditeemaline elamusnäitus, interaktiivne püsiekspositsioon Eesti spordiloost ja mitmed väiksemad väljapanekud.
Vaata lisaks

Atraktsioonid

Spordimuuseumis on rohkem kui 10 interaktiivset atraktsiooni, mida lihtsalt tuleb vähemalt korra elus proovida! Vaata üle, millised lõbusad käed-külge tegevused Sind meie juures ootavad!
Vaata lisaks

Kogud

1. jaanuaril 2023 oli Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis arvel 155 502 spordiajaloolist museaali. Aga spordimuuseumi karikas ei saa kunagi täis. Meie kogud on uudistajatele ja uutele põnevatele esemetele alati avatud.

Vaata lisaks